Ürün Adı : Tek Kullanımlık Nonwoven Ziyaretçi Önlüğü

Tek Kullanımlık Nonwoven Ziyaretçi Önlüğü

.

.

.

.

Tek Kullanımlık Nonwoven Ziyaretçi Önlüğü

Tek kullanımlık tela ziyaretçi önlüğü, sağlık, gıda, boya, kimya ve üretim tesislerinin yanı sıra birçok sektörde kullanılmaktadır.

ZİYARETÇİ ÖNLÜĞÜ

Tek kullanımlık Ziyaretçi Önlüğü.

Ziyaretçi Önlüklerimiz tela'dan üretilmektedir.

Ziyaretçi Önlüklerimiz, gıda, sağlık, kimya ve bir çok sektörde kullanılmaktadır.

Nonwoven Nedir ?

"Nonwoven"lar  değişik tipteki elyafların farklı metotlarla işlenmesiyle oluşturulan yüksek performanslı dokunmamış kumaşlardır. Nonwovenlar  geleneksel tekstillerin görünüşüne bürünebilir, dokunmuş kumaşların dayanıklılığını ve dokusunu  taklit edebilir,  hatta bir sünger gibi kalınlık ve emicilik özellikleri gösterebilir.

Nonwoven'lar günümüzde geniş kullanım alanlarıyla modern hayatın her aşamasında sorunlara hızlı, kolay ve etkili çözümler bulunmasını sağlamaktadırlar. Bugün nonwovenlar, hijyenik kullan-at ürünlerden filtrelere, inşaat sektöründen ev ve araba dekorasyonuna kadar bir çok alanda hayatı kolaylaştırıyorlar.

Nonwoven ürünler arasında, tek kullanımlık önlük, tek kullanımlık galoş, tek kullanımlık tulum tek kullanımlık mutfak önlüğü vs ürünler çok talep görmektedir.

Tek kullanımlık önlük

 

Tek Kullanımlık Ziyaretçi Önlüğü, ziyaretçi önlüğü gebze, tela ziyaretçi önlüğü, nonwoven, toptan önlük, toptan medikal tuzla dilovası, tek kullanımlık önlük fiyatları, toptan ziyaretçi önlüğü

Yorum Yazın

Değerlendir: